قیمت تخلیه چاه درتهران

قیمت تخلیه چاه در تهران

شرکت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه نوین دماوند با کاملترین پرسنل متبحر و مجرب در خدمت شماست. قیمت تخلیه چاه در تهران با کیفیت عالی وخوب را از ما بخواهید. شرکت نوین دماوند قیمت تخلیه چاه در تهران را با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می کند و منصفانه با مشتریان خود در رابطه با قیمت تخلیه چاه در تهران تعامل وهمکاری می کند

 

قیمت تخلیه چاه در تهران با کیفیت عالی/ قیمت تخلیه چاه در تهران با امکانات نوین

قیمت تخلیه چاه در تهران تماس ۲۴ ساعته/ قیمت تخلیه چاه در تهران با ارزانترین قیمت

قیمت تخلیه چاه درتهران با تماس تلفنی وحضوری

قیمت تخلیه چاه درتهران با بازدید رایگان

شماره تماس ۲۴ ساعته:۵۴۸۵۷۹۷-۰۹۱۲

قیمت تخلیه چاه در تهران,بهترین مرکز تخلیه چاه در تهران

قیمت تخلیه چاه در تهران 

قیمت تخلیه چاه درتهران بستگی به عوامل متعدد و شرایط آن دارد. و قیمت ثابت و مشخص آن توسط اتحادیه معین می شود درغیر اینصورت بسته به توافق طرفین دارد که باید مواظب بود که بعضی از شرکتهای فعال تخلیه چاه در زمینه قیمت تخلیه چاه در تهران رقمی را فراتر از عرف آن نگویند. اگر در زمینه قیمت تخلیه چاه در تهران خواستید اطلاعاتی را داشته باشید با شرکت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه نوین دماوند تا این شرکت اطلاعات خواستاری شما را در زمینه قیمت تخلیه چاه در تهران وسایر خدمات تحت پوشش کاری این شرکت را به شما ارائه نماید. یکی از عوامل قیمت تخلیه چاه در تهران بستگی باز بودن درب چاه دارد که اگر درب چاه باز نباشد اجرت آن جداگانه محاسبه می شود وپس از تخلیه چاه هم بستن درب چاه نیز جداگانه محاسبه می شود .

قیمت تخلیه چاه درتهران به تعداد سرویس آن محاسبه می شود مثلا بستگی به تعداد سرویس هایی دارد که تانکر حمل چند بار پر شود و برای خالی کردن خودش به محلی که شهرداری معین کرده رفت وبرگشت داشته باشد و نیز حجم تانکر حمل تخلیه چند هزار لیتری باشد . مثلا پنج هزار,شش هزار,هشت هزار یا ده هزار باشد که هرکدام نرخ جداگانه ای دارد.

یکی دیگر از عوامل قیمت تخلیه چاه درتهران بسته به میزان نزدیکی و دوری چاه از تانکر حمل هم فرق می کند که البته این موضوع چندان مهم نیست و  بعضی از شرکتها در این مورد سو استفاده می کنند. از جمله موارد قیمت تخلیه چاه در تهران این است که چاه فاضلاب در سطح یا طبقات منفی باشد نیز گاها بستگی دارد که این هم به توافق طرفین بستگی دارد.

از موارد دیگری که می توان به قیمت تخلیه چاه در تهرلان اشاره نمود این است که چند سرویس تخلیه از چاه فاضلاب صورت بگیرد. اگر یک سرویس باشد مسلما با قیمت پنج یا ده سرویس ویا بیشتر کمی فرق می کند و میتوان در مورد چند سرویس مثل بسیاری از کارهاتخفیف در نظر گرفت و یکی دیگر از موارد قیمت تخلیه چاه در تهران دوری و نزدیکی و گاها محلهای شلوغ و پر ترافیک بستگی دارد که آیا به محل تخلیه کردن تانکر محل نزدیکی هست یا خیر

یکی دیگر از موارد مهم و اساسی قیمت تخلیه چاه در تهران این است که مشتری بخواهد با پمپ سه فاز یا تک فاز که البته این دو چندان تفاوتی ندارند ویا با تانکر مکنده چاه فاضلابش را تخلیه نماید که در این صورت قیمت تخلیه چاه با پمپ و یا تانکر مکنده قیمت متفاوتی را دارد که البته باز هم باید دقت داشت که کلاه برداری صورت نگیرد مثلا یکی از کلاهبرداری های شایع این است که شرکتی که این کار را انجام می دهد گاها بعضی از آنها مثلا سرویسهای حمل شده توسط تانکر را بیشتر از تعداد واقعی عنوان می کنند و یک یا دو یا سه سرویس را چند سرویس عنوان می کنند و گاها بعضی از شرکتها هم قبل از اینکه تانکر حمل تخلیه پر شود پمپ یا مکنده را خاموش کرده ,و اظهار می دارن که تانکر پر شده است و با نصف تانکر برای خالی کردن آن حرکت می کنند و یا در درون تانکر شئ بزرگی مثل تیوپ بزرگ در درون تانکر به خاطر چند سرویس بیشتر این کار را انجام میدهند که البته این موارد بسیار کم است و مشترین عزیز در مواردی که اعتماد ندارید خود نظارت داشته باشید. و این را در نظر داشته باشید که برای سرویس های بیشتر سعی کنید با شرکت مورد تظرتان حضوری صحبت کنید تا در مورد قیمت تخلیه چاه درتهران به قیمت واقعی دست پیدا کنید

شرکت خدمات لوله بازکنی وتخلیه چاه نوین دماوند آماده ارائه خدمات به مشتریان و همشهریان محترم و ارائه قیمت واقعی قیمت تخلیه چاه در تهران به صورت شبانه روزی و۲۴ ساعته در خدمت شماست و می تواند اطلاعات واقعی را مطابق با عرف آن برای شما ارائه,و بازدید رایگان را انجام دهد مشتریان قبل از تماس اگر خود تشخیص می دهند که چاه فاضلابشان پر شده است اقدام به تماس نمایند. در غیر اینصورت با کارشناسان شرکت نوین دماوند تماس بگیرید تا بازدید صورت گیرد چون شاید بعضی از شرکتها به دلیل گرفتگی ساده لوله فاضلاب عنوان کنند که چاهتان پر شده وبه خاطر منفعت شخصی سو استفاده نمایند برای تخلیه چاه حتما این نکته را در نظر داشته باشید که خودتان اگر می توانید درب چاه را باز کنید باید درب چاه برای پمپ سه فاز وتک فاز به اندازه کپسول گاز باز شده باشد تا پمپ به راحتی از آن عبور کند و اگر با تانکر مکنده تخلیه صورت بگیرد به اندازه ای که شیلنگ تخلیه تقریبا به اندازه چهار اینچ باز شود که شیلنگ از درب چاه عبور کند.

مشتریان عزیز می توانند با تماس با شرکت خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه نوین دماوند و پس از بازدید کارشناس این شرکت درمورد قیمت تخلیه چاه در تهران وحومه آن به توافق کامل رسیده و وجه توافقی را پس از رضایت از کار انجام شده به این شرکت با ارائه فاکتور معتبر از سوی شرکت در صورت تقاضای مشتری به این شرکت پرداخت نمایند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره مدیریت شرکت در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس گرفته ومشاوره و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

با ما تماس بگیرید:۵۴۸۵۷۹۷-۰۹۱۲

قیمت تخلیه چاه در تهران,بهترین مرکز تخلیه چاه در تهران

چرا چاههای فاضلاب پر می شوند؟

پر شدن چاهها در تهران به عوامل و علتهای خاصی بستگی دارد که ما در اینجا به چند مورد به طور خلاصه وار اشاره می کنیم 

۱٫ یکی از اولیترین علتهای پر شدن چاه فاضلاب اعم از دستشویی,حمام,آشپزخانه و… متراژ کم میله چاه و با دهانه کوچک آن است. بعضی از اشخاص فکر می کنند که زمینی را که در آن چاه حفر کرده اند آب فاضلاب را می کشد و میله چاه را متراژ کم حفر می کند که این هم البته به شرایط خاص زمینی را که در آنجا چاه حفر نموده اند بستگی دارد که در ادامه اشاره خواهیم کرد که این طرز تفکر صحیح نیست و باید چاه را با توجه به تعداد خانوارها  و تعداد افراد آنها و همچنین تعداد طبقات آن و همچنین کاربریهای چاه فاضلاب,چاه را در متراژهای بالا حداقل از ده متر به بالا تا جایی که به آب زیرزمینی برخورد نکند حفر نمود

۲ . در بسیاری از چاهها به دلیل نکندن کوره مناسب در آن چاه زودتر پر می شود چون کندن کوره باعث می شود که آب در سطح زیرزمین در پهنای بیشتری جاری شود و عمل زهکشی بهتر صورت می پذیرد که البته در چاههایی که کوره کنده می شود حتما باید کول گذاری صورت پذیرد تا مانع از ریزش کوره چاه شود همچنین یکی از مزیتهای زدن کوره در چاه این است که هر گونه لایه و چربی و جامدات و مایعات چسبناک دیگر در ته کوره چاه ته نشین شده و آبی که بالاتر از کوره قرار می گیرد توسط چاه بهتر آبکشی شود که شرکت خدمات نوین دماوند با قیمت تخلیه چاه در تهران با امکانات و کیفیت عالی در حفر چاه وکوره فاضلاب در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

۳٫ از دیگر موارد پر شدن چاهها همانطور که در بالا اشاره شد حفر  میله چاه فاضلاب در متراژ کم می باشد که بعضی از پیمانکاران ساختمان به دلایل سودجویانه چاه را بدون توجه به ساکنان ونوع کاربری آن در مترتژ کم با دهانه کوچک حفر می کنند که این امر منجر به زود پر شدن چاه می شود

۴٫ از عوامل مهم دیگری که می توان به آن اشاره نمود این است که در بعضی از مناطق به دلیل بالا بودن سطح آب زیرزمینی آن منطقه نمی توان چاه را در متراژ بالا حفر نمود وهر چند وقت یک بار باید چاه تخلیه شود. همچنین از علتهای حفر نشدن چاه در متراژ بالا به علت سنگلاخی بودن آن منطقه می باشد که پس از کندن چند متر از میله چاه به لایه ای از سنگ سفت و سخت برخورد می کند و امکان کندن آن با نیروی انسانی امکان پذیر نیست و اگر با دستگاههایی که برای حفر چاه موجود است مثل مته های رتیلی چاه را حفر نمود به دلیل کنده شدن چاه با دهانه کوچک جواب نمی دهد وزود پر می شود و اگر با مته های بادی و برقی هم اقدام به حفر چاه در متراژ بالا شود می توان حفر نمود که البته این هر دو مورد به دلیل قیمت تمام شده کار مقرون به صرفه نمی باشد.

۵٫ از دیگر عوامل مهم و اصلی در پر شدن چاه فاضلاب بسته به نوع خاک آن منطقه ای دارد که چاه در آن محل حفر می شود چون لایه های موجود در هر منطقه تفاوتهای بسیار زیادی را با هم دارد ولایه های موجود خاک در هر منطقه پس از حفر نمودن چند متر مختلف است مثلا ممکن است خاک منطقه ای شل وآبکش و خاک منطقه ای بسیار سفت وسخت باشد که عمل آبکشی به سختی صورت می پذیرد در بعضی از مناطق پس از کندن چند متر ممکن است به لایه ای از ماسه بادی از چند سانت تا چندین متر برخورد کرد که این اتفاق بسیار خوبی است چون در ماسه بادی عمل آبکشی به راحتی صورت می پذیرد و آب فروریخته شده در چاه هیچ وقت بالاتر از آن قرار نخواهد گرفت که چاه پر شود و ممکن است عمل تخلیه چاه فاضلاب چندین سال طول بکشد البته نه این که شیلنگ آب را ساعات متمادی باز کذاشت وانتظار داشت که چاه اصلا پر نشود . آبکش نشدن چاه می تواند به دلیل چسبیده شدن جامدات و لایه ها,مایعات و فضولات انسانی و چربی هایی که از آشپزی کردن و شستن ظرفها و چیزهای دیگر به وجود می آید پس از یکبار پر شدن چاه در دیواره چاه چسبیده وراه نفوذ آب در خاک را مسدود کرده وعمل آبگشی صورت نپذیرد که در این مورد دیگر چاه همانند تانکر یا بشکه ای می ماند که پس از سر ریز شدن نیاز به تخلیه چاه هر چند وقت یکبار را دارد.

۶٫ از علتهای دیگر مهم ریزش چاه به دلیل شل بودن خاک آن منطقه می باشد که دلیل زود پر شدن چاه می تواند باشد که در اینگونه چاهها حتما باید کول گذاری شود تا مانع از ریزش آن شد و عمر چاه را زیاد کرد.

۷٫ از موارد و علتهای دیگر با توجه به اینکه سن بعضی از چاهها زیاد است و چندین بار تخلیه چاه صورت پذیرفته لایروبی نکردن آن است که پس از چندین سال حتما باید عمل لایروبی و کف تراشی صورت پذیرد که هم روزنه های گرفته شده خاک چاه باز شود وهر چند وقت یکبار به تخلیه نیاز نداشته باشد.

یکی از کارهایی که شما مشتریان عزیز می توانید بدانید که چاه فاضلاب پر شده یا نه ساده ترین روش تماس با شرکت خدمات لوله بازکنی وتخلیه چاه نوین دماوند می باشد.که این شرکت با بازدید رایگان از هر نوع چاهی مشاوره لازم را در هر ساعت از شبانه روز به شما ارائه می کند

قیمت تخلیه چاه در تهران,بهترین مرکز تخلیه چاه در تهرانقیمت تخلیه چاه در تهران,بهترین مرکز تخلیه چاه در تهران

شماره تماس ۲۴ ساعته:۵۴۸۵۷۹۷-۰۹۱۲

خدمات شرکت نوین دماوند در یک نگاه

 • لوله بازکنی در تهران, انواع لوله های فاضلاب اعم از حمام, دستشویی, آشپزخانه , پشت بام و…
 • تخلیه چاه ولایروبی انواع چاههای فاضلاب و سبتیک با دستگاههای پیشرفته ساکشن , پمپهای سه فاز,تک فاز ,مکنده
 • حفر چاه نو برای انواع چاههای فاضلاب و کندن کوره و خاکبرداری
 • کول گذاری میله و کوره انواع چاهها 
 • چاه بازکنی انواع چاههای فاضلاب
 • لوله کشی آب , سرد وگرم , شوفاژ و… انواع لوله کشی فاضلاب,
 • رفع نم حمام, آشپزخانه , دستشویی, پشت بام و ایزوگام و رفع بوی بد فاضلاب
 • خارج کردن اشیاء قیمتی از سینک ظرفشویی و سیفون و هر محل دیگر
 • نصب پکیج وابگرمکن , نصب وسرویس توالت ایرانی و فرنگی
 • بنایی جزیی وکلی در هر پروژه ساختمانی 
 • سنگ کاری نما و کاشیکاری در هر پروژه ساختمانی و خدمات دیگر…

/سرعت در عمل / دقت درکار / ضمانت در حسن انجام کار /

/لوله بازکنی و تخلیه چاه نوین دماوند/


 

شرکت خدمات تخلیه چاه ولایروبی نوین دماوند با توجه به سابقه کاری نیروهای خود و با تجربه چندین ساله ودستگاههای پیشرفته ساکشن و پمپ های سه فاز, تک فاز و لجن کش ,,مکنده و پمپهای کف کش با تانکرهای ۶۰۰۰, ۸۰۰۰, ۱۰۰۰۰ لیتری آماده همکاری برای تخلیه چاه ولایروبی انواع چاههای فاضلاب اعم از آشپزخانه و دستشویی وحمام و… با همه همشهریان حقیقی وحقوقی می باشد. این شرکت آماده عقد قرارداد وهمکاری و صدور فاکتور معتبر با کلیه منازل وساختمانها و  مجتمعهای مسکونی  و اپارتمانها وعقد قرارداد با کلیه وزارتخانه ها , سازمانها موسسات , ادارات , شرکتها ی دولتی وخصوصی , بیمارستانهاودرمانگاها ومدارس , دانشگاهها پارکها ومراکز تفریحی وسرگرمی , اماکن مذهبی , مساجد وحسینیه ها وموسسات فرهنگی , اماکن هنری وتجاری ,کلانترهای نیروی انتظامی  وشهرداری و پیمانکاران , هتلهاو رستورانها و…. با در نظر گرفتن رضایت مشتریان  وحسن انجام کار می باشد امید است بتوانیم با پرسنل ماهر و باتجربه چند ساله خود شما رادر رفع مشکلات تخلیه چاه ولایروبی و لوله بازکنی  وسایر خدمات  در زمینه کاری شرکت نوین دماوند , یاری رسان خوب در کل تهران بزرگ و محدوده آن بصورت ۲۴ ساعته با بهترین کیفیت و بهترین قیمت  در محل مورد نظر حاضر وآماده خدمت رسانی باشیم

 

با شرکت تخلیه چاه ولایروبی ولوله بازکنی نوین دماوند تماس گرفته وقیمت تخلیه چاه در تهران وارائه هر گونه خذمتی را از ما بخواهید

قیمت تخلیه چاه در تهران با قیمت منصفانه/قیمت تخلیه چاه در تهران با رضایت مشتری

 

لوله باز کنی و تخلیه چاه در کمتر از نیم ساعت تمام نقاط تهران فوری

لوله بازکنی و تخلیه چاه با امکانات نوین-لوله بازکنی و تخلیه چاه ۲۴ ساعته

ساده ترین روش باز کردن لوله و تخلیه چاه,تماس با شرکت نوین دماوند

تخلیه چاه با بهترین قیمت در تهران

شرکت خدمات نوین دماوند

با ما تماس بگیرید:۵۴۸۵۷۹۷-۰۹۱۲

با تشکر از انتخاب وحسن سلیقه شما همشهریان و مشتریان محترم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *