تخلیه چاه و لوله بازکنی

تخلیه جاه و لوله باکنی

شرکت خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی نوین دماوند با بهترین امکانات و تجهیزات و مناسبترین قیمت و در نظر گرفتن حسن انجام کار و رضایت مشتریان و همشهریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شمامیباشد و نکاتی را جهت اطلاع و آگاهی در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی به شما ارائه مینماید.

شماره تماس ۲۴ ساعته: ۵۴۸۵۷۹۷ – ۰۹۱۲

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی با کمترین قیمت / تخلیه چاه و لوله بازکنی در کمتر از نیم ساعت

تخلیه چاه و لوله بازکنی سرویس دهی به تمام مناطق تهران / تخلیه چاه و لوله بازکنی با بهترین کیفیت

تخلیه چاه و لوله بازکنی  با امکانات نوین 

نمونه ای از پمپ تخلیه چاه

تخلیه چاه و لوله بازکنی,تخلیه چاه و لوله بازکنی با بهترین قیمت در تهران

 

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی

تخلیه چاه چیست؟

به عمل خالی کردن چاه فاضلاب اعم از اشپزخانه,حمام,دستشویی و غیره از تمامی آب آنها و رسوبات و جامدات آن بوسیله پمپهای تک فاز و سه فاز که در تصویر بالا نمونه ای از ان را مشاهده میکنید که در درون چاه فاضلاب قرار می گیرد که سر آن شیلنگ خور میباشد که یک سر آن هم به تانکر حمل تخلیه چاه وصل میباشد که بوسیله برق کار می کند و به اندازه تقریباً کپسول گاز می باشد و در هنگام تخلیه در درون آب فاضلاب چاه قرار می گیرد و باید با طناب آن را بست و در هنگام کار و رفتن آب فاضلاب به پایین آن را رفته رفته به ته چاه انداخت تا عمل تخلیه صورت بگیرد .

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی,تخلیه چاه و لوله بازکنی با بهترین قیمت در تهران

نکاتی در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی

همانطور که در مقاله گذشته در زمینه لوله بازکنی نکاتی را به شما عزیزان ارائه نمودیم در زمینه تخلیه چاه هم به نکاتی اشاره می کنیم.

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی

یکی از مواردی که ممکن است برای هر منزل، شرکت ها و یا رستوران ها به شرکت های ارائه دهند خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی مراجعه نمایند گرفتگی و یا پرشدن چاه است. در ادامه برخی نکات اشاره می شود که ممکن است به نیاز هر فرد بیاید.

۱- اولین نکته ای را که در این زمینه هم باید بدان اشاره کنیم جستجو و پیدا کردن شرکتی در زمینه تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران می باشد که به چند مورد اشاره می کنیم.

الف- پیدا کردن شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی از برچسبهای روی دیوار منازل و ساختمانها و با کارتهای تبلیغاتی که تقریباً شهرداری بدلیل نا زیبا کردن شهر از آن جلوگیری می کند ولی بعضی از شرکتها بدان بی توجهند.

ب- روش دیگر انتخاب شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی از روی تبلیغات روزنامه می باشد که هر کدام با عناوین خاص و با چندین خط تلفن خودشان را معرفی می نمایند.

ج- پیدا کردن و انتخاب شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی از طریق پرس و جستجو کردن از افراد فنی و ماهری که با چنین شرکتهایی سروکار دارند و یا آشنایان و دوستانی که چنین شرکتهایی به آنها سرویس دهی انجام داده اند و قابل اطمینان می باشند.

د- یکی از بهترین و ساده ترین روشها با پیشرفت فناوری در همه جا در دسترس می باشد اینترنت و وجود کامپیوتر و لب تاب و شی کوچکی همچون موبایل که در دست همگان می باشد و با سرچ کردن و جستجو در موتورهای جستجو با عناوین و کلمات مختلف مثل تخلیه چاه و لوله بازکنی و یا لوله بازکنی و تخلیه چاه,لوله بازکنی تهران,تخلیه چاه تهران,لوله بازکنی,تخلیه چاه,تخلیه چاه و لوله بازکنی نواحی شمال و جنوب و شرق و غرب و لوله بازکنی مناطق تهران می توان با چنین شرکتهای تخلیه چاه و لوله بازکنی تماس حاصل نمود.

۲- پس از انتخاب یکی از شرکتهای تخلیه چاه و لوله بازکنی و پیدا کردن شماره آنها اولین قدم تماس با آن شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد که نکات قابل توجهی را در این زمینه بیان می کنیم. در همین رابطه ببینید : لوله بازکنی غرب تهران

الف- در زمینه تخلیه چاه اعم از آشپزخانه,حمام,دستشویی و … آنچه که برای شما اهمیت دارد خالی کردن چاه می باشد که البته شرکتهای تخلیه چاه و لوله بازکنی این عمل را به دو روش انجام می دهند و اولین سوالی که از شما می کنند این است که آیا با پمپ سه فاز و تک فاز می خواهید تخلیه شود و یا با مکنده که البته تعرفه این دو با هم کمی فرق می کند و تعرفه مکنده کمی بیشتر می باشد که باید دقت نمود تا به شما قیمت مکنده را نگویند .

ب- نکته دیگر این است که دهانه چاه برای تخلیه چاه در تخلیه با پمپ باید به اندازه کپسول گاز باز باشد و اگر مشتری این کار را خودش انجام ندهد باید اجرت باز کردن درب چاه را به شرکت پرداخت نماید ودر تخلیه چاه با مکنده به اندازه لوله ۱۰ باز باشد که اجرت باز کردن درب چاه در مقایسه با پمپ کمی پایین تر است و البته به فاکتورهای مختلفی هم باز کردن چاه مربوط است مثل کندن درب چاهی که بالای طوقه آن یک متر خاک باشد و یا مشخص نبودن محل چاه در ساختمان

ج- برای هیچ شرکتی تخلیه چاه و لوله بازکنی خالی کردن چاه اعم از آشپزخانه,حمام,دستشویی و … نباید فرقی داشته باشد و تعرفه تخلیه همه آنها یکی می باشد و عمق چاه هم تا حدود ۲۵ متر از نظر قیمت فرقی ندارد مگر در طبقات منفی باشد که تعرفه آن کمی فرق می کند.

د- در مورد قسمت الف پایه دقت داشته باشید که شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در مورد عمل تخلیه با پمپ نباید عنوان کند که با پمپ تک فاز و یا سه فاز می خواهید و یا با پمپ لجن کش و در این مورد کلاهبرداری کند چون پمپ لجن کش وجود ندارد.

هـ شرکتهای تخلیه چاه و لوله بازکنی دارای تانکرهای متفاوتی از نظر حجم مخزنشان می باشند و در حجمهای ۶۰۰۰ و ۸۰۰۰ لیتری و به ندرت دارای ۱۰۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ لیتری می باشند که از شما یا سوال می کنند که تانکر چند هزار لیتری می خواهید که تعرفه آنها کمی فرق دارد و یا کلاهبرداری کرده و چون شما سر رشته ای در این زمینه ندارید از شما سوال نمی کنند و تانک با حجم کم را جهت تعدد سرویسهای تخلیه به محل اعزام می کنند.

و – سوال دیگر شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در این زمینه این است که می پرسند آیا قبلا تخلیه کرده اید یا نه و اگر تخلیه کرده اید چند سرویس بوده که تعرفه یک سرویس با تعرفه چند سرویس فرق می کند و پس از طی کردن قیمت هر سرویس و حضور در محل طبق توضیحات طرفین نباید قیمت بیشتری را مطالبه کند.

۳- یکی از مهمترین فاکتورها در زمینه انتخاب شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی قیمت هر سرویس تخلیه می باشد که شما می توانید با پرسیدن از چند شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی قیمت هر سرویس را بدست آورید  توجه داشته باشید که اتحادیه قیمتی را فراتر از قیمت بعضی از شرکتهای عنوان می دارند.

۴- نکته دیگر پس از حضور پرسنل شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در محل کار این است که نباید در زمینه تعداد سرویسها,سرویسهای تخلیه را بیشتر از تعداد واقعی جهت منفعت بیشتر عنوان و کلاهبرداری کند.

۵- در زمینه تعداد سرویسها نکته دیگری که باید  توجه داشت تا پرسنل شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی کلاهبرداری نکنند پر یا خالی بودن تانکر تخلیه می باشد که نباید تانکر را سرخالی جهت بیشتر شدن سرویسها خالی پر کنند و یا تانکر ۶۰۰۰ لیتری را جای ۸۰۰۰ لیتری معرفی کنند چون که تقریبا ۹۰ درصد تانکرهای تخلیه ۶۰۰۰ و۸۰۰۰ لیتری می باشد.

۶- از جمله موارد دیگر که می توان بدان اشاره کرد اقدام سریع و به موقع شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی و حضور در محل پس از تماس می باشد و نباید شرکت برای از دست ندادن مشتری چندین ساعت مشتری را معطل بگذرد و طبق ساعتی که با مشتری قرار می گذارند پرسنل آن شرکت در محل حاضر شوند.

۷- مورد دیگر در زمینه انتخاب شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی تجربه و مهارت پرسنل آن شرکت می باشد و نباید با نداشتن تجربه و مهارت کافی باعث تحمیل هزینه های اضافی و خرابی و کثیف کاری بیشتر شود و پرسنل شرکت باید دقت در حسن انجام کار را به نحو احسن انجام دهند و اگر نیاز به لایروبی بود به مشتری گفته شود و اگر رضایت داشت پس از طی کردن چاه لایروبی در صورت نیاز کف زنی شود .

۸- و یکی از موارد مهم در انتخاب شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی رضایت مشتری پس از انجام کار می باشد که این اصل مهترین اصل اعتبار شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی می باشد و می تواند در میان رقبا با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا در ذهن همه مشتریان و همشهریان عزیز باقی بماند و در آینده اگر نیاز به چنین شرکتهای کاری در زمینه تخلیه  چاه و لوله بازکنی را داشتند دوباره با همان شرکت تماس بگیرند و یا اگر دیگران نیاز داشتند آن شرکت را معرفی کنند و موارد دیگر که مشتریان عزیز باید هوشیاری و دقت کافی را باید داشته باشند.

 

 

شماره تماس ۲۴ شبانه روزی : ۵۴۸۵۷۹۷ – ۰۹۱۲

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی,تخلیه چاه و لوله بازکنی با بهترین قیمت در تهران

 

تخلیه چاه و لوله بازکنی در تهران / تخلیه چاه و لوله بازکنی با رضایت مشتری

تخلیه چاه و لوله بازکنی تمامی مناطق تهران در اسرع وقت / تخلیه چاه و لوله بازکنی و لایروبی

تخلیه چاه و لوله بازکنی با پمپهای سه فاز و تک فاز

تخلیه چاه و لوله بازکنی با تانکر مکنده

 

شماره تماس ۲۴ ساعته: ۵۴۸۵۷۹۷ – ۰۹۱۲

تخلیه چاه و لوله بازکنی,تخلیه چاه و لوله بازکنی با بهترین قیمت در تهران

 

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی نوین دماوند با در نظر گرفتن تمامی فاکتورها و مواردی که در این مقاله بیان شد درخدمت همه مشتریان و همشهریان محترم بصورت شبانه روزی می باشد و با ارائه بهترین خدمات و بهترین تجهیزات و مناسبترین قیمت و با درنظر گرفتن رضایت مشتری با سرعت و دقت در انجام سرویس مورد نظر مشتریان عزیز می باشد.

شرکت نوین دماوند با بهره گیری از جدیدترین امکانات و افراد زبده در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

www.n-damavand.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *